Právě je čtv bře 28, 2024 4:53 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Severka a Mosty 24.4.2010 - vleky, bývalá lanovka a bobovka
PříspěvekNapsal: úte bře 06, 2012 1:43 pm 
Offline
3S
Uživatelský avatar

Registrován: stř úno 17, 2010 2:34 pm
Příspěvky: 702
Citace:
To Háčko je v celkem špatném stavu, pořád vlekaři řešili problémy se spínacím zařízením a několikrát jsem viděl, jak unašeče na trase sjížděly a po dvou se seskupovaly (jeden se zarazil o ten předchozí, když jely zpět dolů...).


Na Slovensku jsou bohužel ty vleky dost často ve špatném stavu. I ve velkých střediscích jako je Vrátná, Chopok,... se jich pár najde... Tak nevím, jestli nemají peníze na údržbu/opravu, nebo jim to takle stačí a nechtějí do toho investovat.


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Severka a Mosty 24.4.2010 - vleky, bývalá lanovka a bobovka
PříspěvekNapsal: úte bře 06, 2012 6:55 pm 
Offline
2-CLD

Registrován: ned led 04, 2009 9:47 pm
Příspěvky: 29
Bydliště: Brno
vilemk píše:
Citace:
To Háčko je v celkem špatném stavu, pořád vlekaři řešili problémy se spínacím zařízením a několikrát jsem viděl, jak unašeče na trase sjížděly a po dvou se seskupovaly (jeden se zarazil o ten předchozí, když jely zpět dolů...).


Na Slovensku jsou bohužel ty vleky dost často ve špatném stavu. I ve velkých střediscích jako je Vrátná, Chopok,... se jich pár najde... Tak nevím, jestli nemají peníze na údržbu/opravu, nebo jim to takle stačí a nechtějí do toho investovat.



Je to škoda (z pohledu fandy :), protože v Čechách a na Slovensku jsem Háčkama dlouho nejel a v posledních letech jsem je "navštěvoval" a fotil hlavně ve Francii, takže jsem si zvykl na excelentní stav těchto vleků. A ve Vrátné a na Chopku jsem Háčkem jel naposledy snad někdy koncem 80. let :) Nezapomenu, jak mě lano nadnášelo na Priehybě nebo na Čertovici :)


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Severka a Mosty 24.4.2010 - vleky, bývalá lanovka a bobovka
PříspěvekNapsal: ned bře 11, 2012 2:22 pm 
Offline
3S
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 07, 2010 1:35 am
Příspěvky: 379
sem asi úplně blbej.........máš pravdu nějak mě to nedošlo a to se o vleky zajím dlouho


Naposledy upravil IginLa dne ned bře 11, 2012 6:00 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Severka a Mosty 24.4.2010 - vleky, bývalá lanovka a bobovka
PříspěvekNapsal: ned bře 11, 2012 3:24 pm 
Offline
2S
Uživatelský avatar

Registrován: pon pro 29, 2008 10:24 pm
Příspěvky: 270
Bydliště: Rokytnice nad Jizerou
to je snad úplně jednoduchý. se koukni jak je vlek zalomen. jako ne že by to nešlo mít na tažný zlom na stranu závěsu ale takhle to je lepší.


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz