Právě je čtv bře 28, 2024 9:21 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Vaše další koníčky...
PříspěvekNapsal: sob led 22, 2011 12:44 pm 
Offline
3S
Uživatelský avatar

Registrován: ned led 18, 2009 8:19 pm
Příspěvky: 420
Bydliště: Praha 4
Trainz už jsem dlouho nehrál, naposledy jsem měl v roce 2006 Trainz simulátor 2004, ale je to skvělá hra + když máš české lokomotivy a vlaky a stavené vlastní koridory s městy a stanicemi, tak je to úžasné :)


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše další koníčky...
PříspěvekNapsal: sob led 22, 2011 1:14 pm 
Offline
3S
Uživatelský avatar

Registrován: pon pro 29, 2008 11:04 pm
Příspěvky: 337
Bydliště: Praha 4 / Jablonec n N.
Pro mě je jednoznačně nejlepší hra Transport Tycoon Deluxe, po stáhnutí pár patchů je z toho neskutečně chytlavá hra, strávil jsem nad ní stovky hodin... Ale tu určitě všichni znáte :)


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše další koníčky...
PříspěvekNapsal: sob led 22, 2011 3:03 pm 
Offline
4-MGD

Registrován: čtv bře 25, 2010 1:07 am
Příspěvky: 102
Tak jestli tu hrajete Transport Tycoon Deluxe, tak někdy zkuste taky Simutrans. Je to podobnej princip ale v některej ohledech podstatně propracovanější :wink: . A je k tomu taky hromada českejch reálií.


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše další koníčky...
PříspěvekNapsal: sob led 22, 2011 3:39 pm 
Offline
3S
Uživatelský avatar

Registrován: ned led 18, 2009 8:19 pm
Příspěvky: 420
Bydliště: Praha 4
Carver píše:
Pro mě je jednoznačně nejlepší hra Transport Tycoon Deluxe, po stáhnutí pár patchů je z toho neskutečně chytlavá hra, strávil jsem nad ní stovky hodin... Ale tu určitě všichni znáte :)


To je hodně chytlavé, ale poslední hra od Chrise je Locomotion, podobné jako Transport tycoon, ale je zde lepší grafika + dalších vylepšení než Transport t.
Když už jsme u těch různých simulátorů, tak doporučuji World Of Subway vol. 2 U7 Berlin, velmi propracovaná hra, už se těším na hodiny strávené u World of Subway vol 3 London, která má vyjít někdy tento rok...


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše další koníčky...
PříspěvekNapsal: sob led 22, 2011 10:09 pm 
Offline
8-MGD
Uživatelský avatar

Registrován: úte úno 17, 2009 5:50 pm
Příspěvky: 133
Bydliště: Ostrava
Thomas píše:
To je hodně chytlavé, ale poslední hra od Chrise je Locomotion, podobné jako Transport tycoon, ale je zde lepší grafika + dalších vylepšení než Transport t.
jj, hlavně je grafika Loco lepší než v TT v tom, že se vozidla nerotují po 45°, ale plynule.

A hlavně, pokud si k tomu stáhnete vozidla od těchto machrů, tak to fakt stojí zato.

Zejména pak vozy TEŽky, které autor celkem detailně vymodelovat v 3DSku (škoda, že taky nedělá do TrainSimulatoru nebo Trainzů).Obrázek
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Super jsou i Elektrické jednotky, dieslové jednotky a elektrické lokomotivy ČSD/ČD/ŽSSK. I další výtvory.
Klobouk dolů, úžasná práce. Doporučuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše další koníčky...
PříspěvekNapsal: sob led 22, 2011 11:48 pm 
Offline
3S
Uživatelský avatar

Registrován: pon pro 29, 2008 11:04 pm
Příspěvky: 337
Bydliště: Praha 4 / Jablonec n N.
Škoda že tam nejsou i lanovky.... Hmmmm a hru Ski Resort Tycoon znáte? :D


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše další koníčky...
PříspěvekNapsal: ned led 23, 2011 12:07 am 
Offline
3S
Uživatelský avatar

Registrován: ned led 18, 2009 8:19 pm
Příspěvky: 420
Bydliště: Praha 4
Pobo : zajímavé... Tuto stránku vidím poprvé. A to jsem toho do toho svého Locomotion vygůgloval hodně, je to úžasná hra.Ale furt mi nedochází, že jsem nenašel tohle. Klobouk dolů, to jsou doopravdy borci a koukám, jak mají nové modely, že modelujou dodnes. Obecně se mi ještě líbí Roller coaster tycoon 1 i 2 . Hlavně to není náročné na počítač a zahraju si i na svém malém netbooku :)

Jinak Ski resort tycoon jsem hrál jednou a nikdy více :D snad to vyšlo i ve 3D , ale ani sehnat nikde v obchodě ani na netu to moc nejde.


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše další koníčky...
PříspěvekNapsal: ned led 23, 2011 12:45 am 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon pro 29, 2008 5:14 pm
Příspěvky: 361
Bydliště: Děčín
Ski resort tycoon znám, mám jedničku i dvojku...
Oceňuji ten nápad, ale zpracování teda mohlo být lepší, hlavně mi v tom lanovky přijdou jako zcela okrajové téma které rychle odbyli a víc se o to nestarali.
Bylo by fajn kdyby taková nějaká hra vyšla v grafice 21. století :D

_________________
www.lanove-drahy.cz - vše o lanovkách v České republice


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše další koníčky...
PříspěvekNapsal: ned led 23, 2011 2:44 am 
Offline
8-MGD
Uživatelský avatar

Registrován: úte úno 17, 2009 5:50 pm
Příspěvky: 133
Bydliště: Ostrava
Lóka píše:
Ski resort tycoon znám, mám jedničku i dvojku...
Ještě vyšel Ski Resort Extreme. Ale kromě "vyhlazenější" grafiky se tak moc od 1 a 2 neliší, alespoň se mi to tak zdá.

Lóka píše:
Oceňuji ten nápad, ale zpracování teda mohlo být lepší, hlavně mi v tom lanovky přijdou jako zcela okrajové téma které rychle odbyli a víc se o to nestarali.
Mne tam třeba hodně zklamalo to, že kladkové baterie jsou vždycky vodorovně a rovné. Vypadá strašně nereálně. Je pochopitelné, že ti tvůrci mají podpěru jako jeden objekt, takže jsou všechny stejné. Ale přeci jen si mohli pohrát s tím, že každá podpěra nebude jenom jeden Frame, ale mohli tam dát alespoň Pivoty a podle přilehlých sklonů "lana" průměrně ty kl. baterie natočit, když už se jim je nechtělo "ohýbat". Ale hlavně, že se tam pokoušejí naznačit průvěs lana :? . Myslím si, že by to vypadalo lépe s rovnými lany a nakloněnými kl. bateriemi, bo jak ty sedačky "projíždějí" přes podpěry, tak to vypadá docela komicky.

Thomas píše:
Jinak Ski resort tycoon jsem hrál jednou a nikdy více :D snad to vyšlo i ve 3D , ale ani sehnat nikde v obchodě ani na netu to moc nejde.
Všechny 3 díly Ski Resort Tycoonu jsou ve 3D, i když se to na první pohled nemusí zdát.
Ještě existuje jedna podobná hra pod názvem (Val'd'Isere) Ski Park Manager. A ta je skutečně ve 2D, (tuším tzv. izometrický herní engine).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše další koníčky...
PříspěvekNapsal: ned led 23, 2011 3:32 am 
Offline
8-MGD
Uživatelský avatar

Registrován: úte úno 17, 2009 5:50 pm
Příspěvky: 133
Bydliště: Ostrava
Carver píše:
Škoda že tam nejsou i lanovky....
Thomas píše:
... Obecně se mi ještě líbí Roller coaster tycoon 1 i 2 . ...

Ještě jsem si vzpomněl, že jsem narazil na informaci, že vzniká (alespoň tak jsem to pochopil :roll: ) open projekt hry Theme Park Builder 3D. Asi to má být jakýsi 3D tycoon amerických zábavních parků. A věřte nebo ne, vypadá to, že se tam pokoušejí udělat i VR 101 :shock: :shock: :shock: :!: (viz. obrázky níže).

Obrázek

Obrázek

Další obrázky už jen v odkazech (ať to tady jimi moc nezaneřádím :wink: ).

http://sebar.com/tpb3dwiki/images/3/30/ ... Vodhin.jpg
http://sebar.com/tpb3dwiki/images/b/b7/ ... Vodhin.jpg
http://sebar.com/tpb3dwiki/images/e/e1/ ... Vodhin.jpg
http://www.vodhin.org/TPB3D/Snaps/VonRoll01.jpg
http://sebar.com/tpb3dwiki/images/3/3a/ ... Vodhin.jpg
http://www.vodhin.org/TPB3D/Snaps/Vodhi ... test1c.jpg
http://www.vodhin.org/TPB3D/Snaps/Vodhi ... al1a01.jpg

Vypadá to velice ambiciózně (, z čehož mám trochu strach, aby se jim to podařilo dotáhnout do funkčního konce).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše další koníčky...
PříspěvekNapsal: ned led 23, 2011 7:18 pm 
Offline
3S
Uživatelský avatar

Registrován: ned led 18, 2009 8:19 pm
Příspěvky: 420
Bydliště: Praha 4
Snad jste slyšeli o hře GTA IV, kde je kyvadlová lanovka, sám jsem ji zkoušel a reálně je zatím nejlépe co jsem kdy ve hrách viděl, dokonce má napodobovat lanovku v New Yorku, která byla nahrazena novou kyvadlovkou... http://www.gta.cz/gta4/clanek/o-hre-lanovka


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše další koníčky...
PříspěvekNapsal: ned led 23, 2011 8:42 pm 
Offline
3S
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 11:40 pm
Příspěvky: 511
Bydliště: Praha 8
Thomas píše:
Snad jste slyšeli o hře GTA IV, kde je kyvadlová lanovka, sám jsem ji zkoušel a reálně je zatím nejlépe co jsem kdy ve hrách viděl, dokonce má napodobovat lanovku v New Yorku, která byla nahrazena novou kyvadlovkou... http://www.gta.cz/gta4/clanek/o-hre-lanovka

Jo to mam na PS3...


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše další koníčky...
PříspěvekNapsal: úte led 25, 2011 1:01 am 
Offline
8-MGD
Uživatelský avatar

Registrován: úte úno 17, 2009 5:50 pm
Příspěvky: 133
Bydliště: Ostrava
Thomas píše:
Snad jste slyšeli o hře GTA IV, kde je kyvadlová lanovka, sám jsem ji zkoušel a reálně je zatím nejlépe co jsem kdy ve hrách viděl, dokonce má napodobovat lanovku v New Yorku, která byla nahrazena novou kyvadlovkou... http://www.gta.cz/gta4/clanek/o-hre-lanovka

Jenom se tam nevyvarovali takové kravině, jako že ten závěs je na špatné straně. V reálu by to podpěru nepřejelo. :?



Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše další koníčky...
PříspěvekNapsal: úte led 25, 2011 3:14 pm 
Offline
4-MGD

Registrován: čtv bře 25, 2010 1:07 am
Příspěvky: 102
Pobo píše:
Jenom se tam nevyvarovali takové kravině, jako že ten závěs je na špatné straně. V reálu by to podpěru nepřejelo. :?

Tak to je dobrej bug :lol: :lol: .


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše další koníčky...
PříspěvekNapsal: úte led 25, 2011 4:30 pm 
Offline
3S
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 13, 2010 9:11 am
Příspěvky: 323
Já mám modely v měřítku TT, HO moc nepoužívám z nedostatku místa. Ten TS2009 je super, je tam plno věcí, ale zatím mi nejde stahovat z internetu, ale třeba se to naučím.


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz