Právě je čtv bře 28, 2024 11:14 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Výstavba nového rekreačního vleku
PříspěvekNapsal: ned bře 16, 2014 2:26 pm 
Offline
3-CLF

Registrován: stř říj 26, 2011 9:31 pm
Příspěvky: 39
Ahoj,

chtěl jsem se zeptat na jednu vec.

V jedne chaluparske osade v Krkonosich by si chalupari chteli postavit rekreacni vlek.

Chtel jsem se zeptat zda by nekdo nebyl tak laskav a neporadil jake nejlepsi tereny by se mu pro takovou vec v miste zdali.

Vlek by mel zacinat kolem tohoto mista 50°36'51.03"N, 15°44'26.12"E.

Jinak mate nekdo zkusenosti s podobnou vystavbou ? Uzemni rozhodnuti a uzemni plany atd?

Diky moc,

Michal


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výstavba nového rekreačního vleku
PříspěvekNapsal: úte bře 18, 2014 6:21 pm 
Offline
Funitel

Registrován: úte dub 16, 2013 1:38 pm
Příspěvky: 209
Hmm...

No nejlepsi je asi se rozhlednout po okoli... ono z mapy tezko neco rozumneho vybrat. Ciste pohledem do mapy by mi prislo mozne toto: http://mapy.cz/#!x=15.741761&y=50.61623 ... x-xoygqDPQ na cca 300m delky 50m prevyseni je uz celkem zajimave...

Nebo takto: http://mapy.cz/#!x=15.741761&y=50.61623 ... x-wb5hB4-k ale placatejsi, zase sirsi mozna sjezdovka.

Tady http://mapy.kr-kralovehradecky.cz/gis/i ... ni_cleneni je mapovy serverkde se daj dohledat parcelni cisla (bohuzel mi neco rozumneho rikaj jen pro druhou variantu v KU Rudnik, ta prvni je v KU Bolkov a tam mi to pak nechce heldat ty cisla na katastru.

Na http://nahlizenidokn.cuzk.cz lze dohledat majitele, pokud je neznate v miste...

Tolik k terenu...

K vlastni akci.

pokud to chcete pro svoje deti, tak se domluvte s majitelem a postavte tam nejakou VL200 kotvicku nebo nejakej bazarovej domadel, pripadne detskej provazek... a jezdit bez papiru. Pokud jste vetsi strelci tak EPV300 v nejak provozuschopnym stavu bez papiru....

S papirama (pro legalni provoz, verejny provoz) to znamena:

Vyrizeni na SU (co to presne obnasi nevim, u nekterych typu vleku to mozna neni uplne nutne, jsou "mobilni")

Nakup novyho vleku v radu stovek tisic nebo nakup jetyho vleku s prukazem zpusobilosti. Takovy jsou sem tam k mani v rozmezi 80 kKc vys az po stovky tisic.

Poreseni projektu, reivizi, prohlidky a vystaveni prukazu zpusobilosti od drazniho uradu. Toto papirovani samo o sobe obnasi cca 50kKc a vyse.

Vlastni instalace vleku - pripojky elektriky, vykop pro kabely po cele trase, vykopy pro podpery, v pripade vleky typu EPV300 nebo TatraPoma P a obdob nejsou podpery v betonu, v pripade TLV, TatraPoma F a podone jsou v betonu, pod podperou cca kubik betonu, pod pohaneci a vratnou vic....

I preneseny vlek bude zrejme vyzadovat nove dopravni lano, + zaplaceni zapleteni lana nekomu, kdo na to ma prislusne opravneni.

Suma sumarum, vyresit to tak, aby to bylo legalni nema ekonomiku, to se nezaplati. Resil sjem to minuly rok, zatim jsem skoncil u domadelne kotvicky, jak jsem daval do jineho vlakna. Bohuzel mne letocni zima vypekla a nikdy nebylo dost snehu, abysme to aspon jednou s detma sjeli.

Honza


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výstavba nového rekreačního vleku
PříspěvekNapsal: pon dub 14, 2014 8:10 pm 
Offline
4-MGD

Registrován: sob led 12, 2013 11:10 am
Příspěvky: 100
v podstatě jak píše filo: pokud to bude pouze pro soukromé účely, papíry to nepořebuje


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz