| Lanovky, vleky a lyžařská střediska http://www.lanove-drahy.cz/forum/ |
|
| POLSKO http://www.lanove-drahy.cz/forum/viewtopic.php?f=16&t=1571 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Raskiss [ úte říj 23, 2012 6:13 pm ] |
| Předmět příspěvku: | POLSKO |
Zdar chlapi Bysli jste nekdo nekdy lyzovat v polsku v USTRONi? Kusek od Velke Cantorie. Je tam odpojitelna 4 sedacka a zajimalo by me jake mate zkusenosti. Napr. sjezdovka vypada celkem uzka.... http://www.skiresort.de/skigebiet/ustronczantoria/ |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|